Velkommen til Beitostølen Helsesportsenter

Klikk her for å sende oss e-post!

Fagbesøk fra Østfold

Beitostølen helsesportsenter får 14-16.mars besøk av 5 fagpersoner fra habiliteringstjenesten i Østfold. Samhandlingen mellom habiliteringstjenestene og BHSS er viktig for å yte brukerne av tjenestene et best mulig tilbud. BHSS har et godt samarbeid med flere habiliteringstjenester og fagbesøket fra Østfold kan være starten på et samarbeid om et tilbud til brukerne i det fylket.

BHSS legger opp til en bred gjennomgang av senterets tilbud og framtidsplaner. Her under "Lokalmiljømodellen", senterets tilbud for grunnskolebarn, ungdom, unge voksne, utbyggingsplaner og oppfølging av brukere via en egenutviklet webportal.

Det er en bredt sammensatt faggruppe som kommer fra  Østfold. Gruppen består av en ergoterapeut, spesialsykepleier, psykolog, fysioterapeut og vernepleier/spesialpedagog.

Publisert: 14/03/2010

© 2005 Beitostølen Helsesportsenter • Nettsidene er levert av Potetgutta

Ledige stillinger

Kurs og aktivitetsleir

Nyheter