Lek med fallskjerm. Foto: Christine Stokkebryn

CAPA 2020 blir CAPA 2021

31.03.2020
Våre deltageres helse og sikkerhet er definitivt noe vi har stort fokus på, så i en tid med stor usikkerhet knyttet til Covid-19 viruset og videre utvikling, både nasjonalt og internasjonalt, har ledelsen ved Beitostølen Helsesportsenter og organisasjonskomiteen til CAPA 2020 symposiet gjort følgende vedtak: CAPA 2020 utsettes til 2021, og blir dermed CAPA 2021.

 

De nye datoene for symposiet blir;

Tirsdag 1. juni: Nasjonal konferanse- dag – FAF seminar

Onsdag 2. juni til Fredag 4. juni; Internasjonalt symposium, CAPA 2021

 

CAPA 2021 symposiet arrangeres i uken etter EACD konferansen i Barcelona 26. – 29. mai 2021.

Planen er å gjennomføre symposiet på en mest mulig lik måte i forhold til det som var planlagt for CAPA 2020- symposiet.

De som allerede har meldt seg på og betalt påmeldingsavgift vil få den refundert, tilbake til det kontonummer betalingen ble gjort i fra. Tilbakebetaling vil skje innen ca 2 uker.

De som har bestilt overnatting på konferansehotellet tar direkte kontakt med hotellet og kansellerer sin bestilling. Dette gjøres kostnadsfritt.

Ny web- adresse til CAPA 2021 blir; www.capa2021.com Denne vil være operativ fra 15.06.2020.

 

Har du spørsmål; send en mail til torerik.nyquist@bhss.no

Ta godt vare på hverandre i disse tider, følg med på vår nye hjemmeside utover høsten, og hjertelig velkommen til Beitostølen i juni 2021.